جراحی بینی فانتزی

برخی از مراجعه کنندگان عزیز با این هدف که فرم ظاهری بینی آن ها تغییر کند و زیبا تر شود به گونه ای که در زمان رو به رو شدن با دیگران ، آن ها سریعا متوجه این موضوع شوند اقدام به انجام جراحی بینی فانتزی می کنند. این نوع فرم برای جراحی بینی به دلیل زیبایی خاصی که بر روی چهره افراد به وجود می آورد به یکی از پرطرفدار ترین مدل های بینی تبدیل شده است. اما به دلیل محدودیت ها و ظرافتی که هایی که با خود به دنبال دارد معدود نفراتی را خواهید دید که متقاضی انجام این نوع عمل زیبایی بینی هستند. البته ناگفته نماند که در گذشته به دلیل متفاوت بودن نگرش افراد در رابطه با زیبایی داشتن بینی سربالا با قوس زیاد یکی از نشانه های زیبایی بوده که امروزه با تغییر معیار ها این موضوع تغییر کرده و چهره های نچرال مورد پسند افراد می باشد. از آنجایی که همچنان هستند افرادی که تمایل به انجام این فرم دارند ما در ادامه این مقاله از سایت دکتر عرفانیان بهترین و متبحر ترین جراح زیبایی بینی در مشهد قصد داریم در رابطه با جراحی بینی عروسکی و نتایج همراه آن صحبت نماییم. پس اگر متقاضی انجام عمل زیبایی بینی هستید اما در زمان انتخاب بهترین فرم برای بینی خود دچار سردرگمی شده اید بهتر است این مقاله را از دست ندهید.

 

 

بینی عروسکی به چه معنی است؟

اگر به بینی های که به فرم فانتزی عمل شده اند کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که بینی آن ها از پهنا بسیار کوچک شده است ، نوک بینی پهن نیست و بر روی پل بینی قوس بسیار زیادی وجود دارد که همین موضوع باعث شده تا نوک بینی به سمت بالا سوق داده شود. فرمی که  این نوع بینی ها دارا شباهت بسیار زیادی به بینی عروسک ها دارد که همین مسئله باعث شده است تا در میان عموم با نام عمل بینی عروسکی نیز شناخته شود. در جراحی بینی فانتزی بینی به میزان قابل توجهی کوچک شده و در نمای نیم رخ قوس و انحنای زیادی ایجاد می گردد. ارتفاع بینی در زاویه نیم رخ در این بینی ها حالت سربالایی خود را می گیرد. جراحی زیبایی بینی فانتزی یا همان عروسکی در نهایت باعث باریک شدن بینی در نمای رو به رو بیش از حد متعارف شده و در بالای پره های بینی اصلاحاً کریز ایجاد می کند که موجب افتادن خطی ظریف در بالای پره های بینی خواهد شد. تغییراتی که بر روی این نوع بینی ها اعمال می شود به قدری زیاد است که نمی توان آن را بر روی تمامی بینی ها اعمال نمود که در ادامه در این رابطه توضیحاتی را بیان خواهیم نمود.

 

جراحی بینی نیمع فانتزی در مشهد - دکتر عرفانیان

 

بینی عروسکی برای چه صورت های مناسب است؟

برای جراحی زیبایی بینی مدل عروسکی باید پیش از انجام عمل بینی عروسکی ، پزشک ساختار و نوع بینی متقاضی را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد تا نتیجه جراحی موفقیت آمیز باشد. همچنین برای موفقیت در عمل بینی فانتزی طبیعی باید به سراغ بهترین دکتر جراحی بینی فانتزی مشهد بروید. افرادی که تنها دارای بینی استخوانی هستند ، کاندید مناسبی برای رینوپلاستی عروسکی هستند. برای جراحی زیبایی بینی عروسکی ، باید به این نکته توجه داشت که صدمه ای به بینی بیمار و تنفس او وارد نشود و بینی با سایر اجزای صورت در هماهنگی و تناسب می باشد. افراد متقاضی رینوپلاستی فانتزی نباید بیش از اندازه اصرار کنند. افرادی که برای عمل دماغ فانتزی مناسب هستند کسانی اند که چهره ای فانتزی و ظریف برخوردار می باشند و دارای بینی با پوست نازک و استخوانی محکم هستند.

نظرات بیماران در خصوص نتیجه عمل بینی فانتزی با دکتر عرفانیان

 

تغییراتی که در طول جراحی بینی فانتزی رخ می دهد؟؟

بهترین جراح بینی مشهد برای انجام عمل زیبایی بینی ، با هدف کوچک کردن بینی و همچنین قوس دادن به آن در وهله اول ، ساختار بینی را مورد بررسی قرار می دهد. لازم به ذکر است که طی انجام رینوپلاستی عروسکی بهترین جراح زیبایی بینی مشهد برای اعمال تغییرات از انجام هر گونه اقدام به منظور کوچک کردن بینی به صورت غیر طبیعی خودداری می کند ؛ چرا که کوچک کردن بیش از اندازه بینی در نهایت منجر به بروز اختلالات تنفسی برای بیمار می شود. در عمل بینی فانتزی یا همان عروسکی تمرکز اصلی جراح بر روی نوک بینی بوده چرا که تغییرات ایجاد شده بر روی نوک بینی باید حالت دار تر و سر بالا تر از سایر مدل های بینی باشد. به طور کلی در این فرایند ، بهترین دکتر جراحی بینی فانتزی مشهد ، بر اساس تناسب چهره و مطابق سلیقه ها و خواسته های بیمار اقدام به گرد نمودن یا زاویه سازی نوک بینی می نماید و همچنین جهت عروسکی کردن بینی ، نوک آن کمی سر بالا خواهد شد. با توجه به توضیحاتی که ارائه شد در میابیم که پزشک برای انجام عمل دماغ عروسکی نیاز به استفاده از روش باز برای ایجاد برش ها و دسترسی پیدا کردن به ساختمان داخلی بینی و اعمال اصلاحات مد نظر را دارد. پس توصیه می گردد در رابطه با روش ایجاد برش ها اصرار نکنید و این موضوع را به پزشک انتخابی خود بسپارید.

تاثیر ضخامت پوست در نتیجه رینوپلاستی عروسکی

همانطور که می دانید هر یک از ما انسان ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستیم که این مسئله باعث جداسازی ما از یک دیگر می شود. ممکن است این ویژگی در ظاهر فرد ، بدن و اندام او یا حتی اخلاق و رفتارش باشد. یکی از مشخصه های که باعث می شود نتایج جراحی بینی فانتزی در هر فرد متفاوت باشد ، میزان ضخامت پوست می باشد. در عمل زیبایی بینی عروسکی همانطور که می دانید و اشاره شد اصلاحات بسیار زیادی بر روی بینی صورت می پذیرد تا در نهایت یک بینی کوچک ، قوس دار و زیبا خلق شود. حال اگر بینی شخص ، دارای پوست ضخیم باشد چه می شود؟ با قرار گیری پوست بر روی ساختار اصلی بینی که اکنون دچار اصلاحاتی شده است ، احتمال اینکه تغییرات نمایان نشوند زیاد است. معمولا بینی هایی که دارای پوستی ضخیم هستند به دلیل پوشش بیش از اندازه استخوان بینی قادر به نمایان ساختن تغییرات نمی باشند. برخلاف آن ها بینی های که دارای پوستی نازک هستند نیز گزینه ای مناسب نمی باشند چرا که کار جراح برای اعمال تغییرات و خلق فرمی بدون نقص کمی سخت خواهد شد. برای اعمال تغییرات بر روی بینی هایی با پوست نازک نیاز است تا پزشک از تخصص ، مهارت و تجربه خاصی برخوردار باشد تا بتواند فرمی زیبا را بر روی بینی خلق کند و هیچ برآمدگی و تو رفتگی بر روی بینی وجود نداشته باشد. بنابراین توضیحات متوجه شدیم که عمل بینی فانتزی بر روی بینی های با پوست نازک با پوستی ضخیم می تواند نتایجی مطلوبی را ارائه ندهد و این مسئله باعث می شود تا پزشک در زمان انتخاب بهترین فرم برای بینی شما نوع پوستتان را نیز مد نظر قرار دهد.

 

 

عوارض جراحی بینی فانتزی

افراد برای انجام رینوپلاستی فانتزی بهتر است بدانند که اولین کاربرد  بینی برای تنفس درست و بی نقص است نه صرفا برای زیبایی ، از همین رو در صورتی که جراح زیبایی بینی عروسکی اصرار به کوچک کردن بیش از اندازه بینی کند ممکن است بعد ها در تنفس شما مشکلاتی رخ دهد. از دیگر مشکلاتی که ممکن است بر اثر انجام عمل بینی عروسکی به دست پزشکی بی تجربه و بدون مهارت برای شما رخ دهد می توان به خلق بینی خوکی شکل و نا زیبا اشاره کرد. پزشکی که در این زمینه تخصص ، دانش و مهارت کافی را نداشته باشد در زمان خلق فرم بینی قادر به ایجاد تناسب نبوده و ممکن است متوجه به وجود آوردن انحنای زیاد بر روی بینی نشود و در نهایت فرمی غیر طبیعی ، زشت و زننده برای بیمار به وجود آورد. کبودی ، تورم و درد بعد از جراحی بینی فانتزی نیز از دیگر عوارض جانبی عمل زیبایی بینی فانتزی هستند که بروز آن ها امری طبیعی بوده و حتی می توان آن ها را نشانه مثبتی از سوی بدن برای شروع ترمیم آسیب های وارده دانست. این عوارض به مرور زمان و انجام نکات مراقبتی به مرور زمان از بین می روند و نباید جای نگرانی را برای زیباجویان به وجود آورد. تنها برای جلوگیری از بروز هر نوع عارضه ای پس از جراحی زیبایی بینی عروسکی به یک جراح رینوپلاستی خوب ، مجرب و متبحر مراجعه کنید و تمامی نکاتی ایشان به شما برای رسیدن به فرم ایده آلتان مطرح می کنند را طی فرایند جراحی و دوران بهبودی رعایت کنید.

🎇 نکته !!

به یاد داشته باشید که نتیجه رینوپلاستی به هر فرمی که باشد تا پایان عمر همراه فرد خواهد بود ، بنابراین افرادی که قصد انجام جراحی بینی فانتزی یا نیمه فانتزی و طبیعی دارند بهتر است به موارد ذکر شده در طول مقاله توجه داشته باشند و در رابطه با مدل دلخواه و مناسب خود حسابی اندیشیده باشند و از پزشک خود کمک بگیرند.

ترمیم بینی های فانتزی

اینکه شما بعد از انجام عمل زیبایی بینی خود از فرم نهایی رضایت کافی نداشته باشید یا به دلیل نداشتن تبحر کافی پزشک فرمی نامناسب و زشت برای شما به وجود آید کاملا طبیعی است. اما اگر تمامی این احتمالات را پیش از انجام عمل بینی عروسکی در نظر بگیرید و بر اساس آن فرم مورد نظر خود و بهترین دکتر جراحی بینی فانتزی مشهد خود را انتخاب کنید بهتر است. چرا که با این کار می توان از صرف هزینه های اضافی جلوگیری کرد. بهتر است بدانید که بینی ای که به فرم طبیعی برای بار اول عمل شده است این قابلیت را دارد تا بعد از گذشت یک سال به راحتی با اعمال تغییراتی ساده به صورت نیمه فانتزی یا فانتزی عمل شود و نتایجی جذاب را برای شما به وجود آورد.

اما برعکس آن یعنی تبدیل فرم فانتزی به طبیعی یا نیمه فانتزی کمی سخت می باشد و حتی در برخی از موارد نشدنی و غیر ممکن می باشد. یعنی اگر شما تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی به صورت نیمه فانتزی گرفته اید باید این مورد را در نظر داشته باشید که اگر پس از عمل به هر دلیلی از فرم بینی خود خوشتان نیاید عمل ترمیمی برایتان دشوار تر خواهد بود. بهتر است بدانید جراح بینی برای ترمیم بافت استخوانی و غضروفی آسیب دیده در حین عمل بینی فانتزی ابتدایی شما نیاز به پیوند غضروف و گرافت گذاری دارد که این مسئله خود باعث می شود تا جراح دقت بسیار زیادی برای اعمال تغییرات داشته باشد.

همچنین باید این مورد را قبول کنید که اگر جراحی بینی فانتزی انجام دهید این احتمال وجود دارد تا در صورت انجام جراحی بینی ترمیمی ، بینی به زیبایی حالت قبل باز نگردد و مشکلاتی را در بر داشته باشد. از همین رو بهتر است برای انجام این فرایند دو نکته را در نظر داشته باشید. نکته اول این است که به تخصص ، زیبایی شناسی و مهارت پزشک خود اعتماد کنید و برای انجام عمل اولیه یا جراحی ترمیمی بینی از پزشکی با تجربه و مجرب کمک بگیرید.

 

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها