بهترین جراح بینی مشهد 🌟 همراه عکس و ویدیو نمونه کار

تا به حال شده جلوی آینه قرار بگیرید و به فکر جراحی بینی در مشهد بیفتید؟ می دانید چگونه باید به یک نتیجه عالی و بی نظیر دست پیدا کنید؟ شما به عنوان یکی از متقاضیان جراحی زیبایی ، زمانی که تصمیم خود را برای انجام این فرایند و به دست آوردن بینی زیبا و بی نقص گرفتید اولین قدمی که باید در این راستا بردارید انتخاب بهترین جراح بینی مشهد است. پزشکی که از تجربه ، مهارت و تخصص بالایی برخوردار است ، قابل اعتماد می باشد و دستهای هنرمند و خلاق برای ایجاد بهترین و متناسب ترین فرم برای بینی شما دارد. اما چگونه باید این پزشک را انتخاب کرد؟ آیا می دانید تجربه و مهارت پزشک انتخابی شما چه میزان بر روی نتایج جراحی تاثیر دارد؟ آیا می دانید که برای انجام رینوپلاستی و درمان مشکلات بینی به چه پزشکی مراجعه کنید؟ به نظر شما تنها نمونه کار های خوب و زیبا داشتن برای انتخاب یک جراح خوب بینی به عنوان بهترین دکتر بینی در مشهد کار درستی است؟ باید بدانید که بخش عظیمی از جراحی به پزشک مرتبط می باشد از همین رو نتایج نهایی که شما به دست خواهید آورد نیز تا حد بسیار زیادی به این موضوع بستگی دارد. پس خوب است تا در این زمینه با بهترین و متبحر ترین دکتر جراحی زیبایی بینی مشهد آشنا شوید بدانید که انتخاب او می تواند چه تاثیرات مثبتی بر روی مراحل درمان و همچنین نتایج داشته باشد. دکتر داریوش عرفانیان بهترین جراح بینی مشهد با آگاهی کامل بر این موضوع و داشتن احساس مسئولیت در قبال بیماران سعی کرده است با تهیه این مقاله به بیمارانی که قصد دارند بینی خود را عمل کنند کمک نمایند تا انتخابی درست و اصولی داشته باشند.

جراح بینی در مشهد - دکتر عرفانیان
جراح بینی در مشهد - دکتر عرفانیان

از آنجایی که ما در طول این مقاله به توضیح مفصل خصوصیات یک جراح بینی مجرب و متحبر پرداخته ایم لازم دانستیم در ابتدای مقاله نگاهی کلی و خلاصه وار به شما ارائه دهیم تا بدانید در ادامه قرار است به چه اطلاعاتی دست پیدا کنید. امیدواریم این مطلب از سایت دکتر عرفانیان برای شما عزیزان مفید بوده باشد و به شما در انتخاب یک پزشک متبحر در شهر محل زندگیتان کمک کند.

موارد مهمی که باید در نظر داشته باشید !! توضیحات
ویژگی های جراح بینی
· اخلاق و تعهد
· داشتن نمونه کار
· تجربه و مهارت
· علم به روز و استفاده از روش های جدید
انتظارات از دکتر بینی
· سابقه درخشان و تجربه بالا
· مهارت در جراحی انواع فرم بینی
· بررسی صحیح وضعیت بیمار
· پاسخگویی به سوالات کاندید جراحی
روش های انجام رینوپلاستی
. روش باز
. روش بسته
هزینه عمل بینی با بهترین جراح بینی مشهد
برای اطلاع از هزینه با شماره ۰۵۱۳۸۵۵۳۵۸۳ ارتباط برقرار نمایید.

چرا انتخاب یک جراح بینی خوب از اهمیت بسیاری برخوردار است؟

شاید شما نیز تجربه شنیدن این سخن را از میان دوستان و آشنایان خود یا کسانی که دارای تجربه ناموفق از جراحی زیبایی بوده اند ، داشته باشید  که می گویند اگر برای انتخاب دکتر عمل زیبایی دماغ خوب وقت بیشتری صرف می کردم و تحقیق کافی انجام می دادم یا کمی در کار خود دقت میکردم ، قطعا نتیجه عمل من اینگونه نبود. این جمله مشترک بین اغلب بیمارانی است که تجربه موفقیت آمیز و دلچسبی از نتایج جراحی ندارد. زمانی که شما تصمیم می گیرید تا بینی خود را عمل کنید اولین و مهم ترین اقدامی که باید انجام دهید و برای آن وقت کافی و حوصله بسیار زیادی را اختصاص دهید ، پیدا کردن بهترین جراح بینی مشهد است. شما نمی توانید امروز تصمیم بگیرید بینی خود را عمل کنید و فردا به سراغ پزشکی که در نزدیکی محل زندگی شما مشغول به فعالیت است یا تبلیغات او را مشاهده کردید بروید و زیبایی و در کنار آن سلامت تنفسی خود را به او بسپارید. از همین رو بدیهی است که باید دکتر بینی ای معتمد و با تجربه را برای این کار انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که بینی یکی از اجزای مهم در صورت هر فرد محسوب می شود که تقارن ، تناسب و تعادل را در میان اجزای مختلف چهره برقرار می کند.

یک بینی با داشتن ظاهری نامناسب و ابعادی غیر طبیعی می تواند باعث بروز اختلال در قسمت بزرگی از زیبایی چهره فرد شود. به عنوان مثال افرادی که دارای بینی گوشتی و بزرگ هستند اگر به درستی عمل نشوند برجسته بودن و زیبایی گونه های آن ها چندان مشاهده نمی شود یا زیبایی چشم ها ، لب ها و حتی چانه در افرادی که بینی عقابی یا استخوانی دارند به هیچ وجه دیده نمی شود. این پارامتر ها نشان دهنده اهمیت شکل و فرم بینی در چهره می باشد. بسیاری از پزشکان و جراح بینی که از تخصص ، تجربه و مهارت کافی برخوردار نیستند ظاهر بینی را مطابق میل و خواسته های زیبا جوی جراحی کرده و چندان اهمیتی به روز های پس از عمل و مشاهده نتایج نهایی یا بروز اختلال در سلامت تنفسی بیمار ، کیپ شدن بینی ، خر و پف های شبانه و غیره نمی دهد. از همین رو بهتر است برای انجام این فرایند و در امان ماندن از مشکلات بیان شده بهترین جراح بینی مشهد و ایران را برای خود انتخاب کنید و فرایند جراحی را به او بسپارید.

جراح بینی

فیلم عمل زیبایی بینی در مشهد با دکتر عرفانیان 
 

با انتخاب نکردن یک دکتر بینی مجرب و متبحر چه مشکلاتی برای ما به وجود می آید؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم و به  میزان اهمیت و تاثیر انتخاب بهترین جراح بینی مشهد و متخصص جراحی زیبایی در مشهد پرداختیم ، تاثیر نوع بینی ، شرایط فیزیکی و روحی روانی بیمار ، میزان تغییرات مورد نیاز برابر با تاثیر تخصص بالای دکتر دماغ و تجربه او می باشد. زمانی که یک دکتر بینی خوب که در حوزه کاری خود بهترین است و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهد را برای رینوپلاستی خود انتخاب می کنید ، تضمین می کنید که نتایج به دست آمده از کیفیت بالایی برخوردار هستند و رضایت کامل را از نتایج به دست می آورید. اما در صورتی که انتخاب نادرستی داشته باشید با به این موضوع اهمیت ندهید ممکن است بهترین جراح بینی مشهد انتخابی به دلیل نداشتن تخصص و مهارت کافی مشکلات عظیمی را مانند مشکلات تنفسی ، از دست دادن حس بویایی ، دچار شدن به آپنه تنفسی خواب ، مسدود شدن یکی از مجراهای تنفسی ، آسیب دیدگی بافت ها ، غضروف های بینی و غیره را برای شما به وجود آورد و در نهایت موجب به خطر افتادن سلامتی شما شود. چرا که دکتر بینی هم اکنون صلاحیت انجام این پروسه را ندارد و از همین رو ممکن است به عصب ها و بافت های داخلی شما آسیب های جدی و جبران ناپذیری را وارد کند. چنین دکتر بینی ای نیاز دارد تا در رابطه با عمل زیبایی بینی تجربه بیشتری به دست آورد تا صلاحیت انجام این پروسیجر را داشته باشد. همچنین به دلیل نداشتن تخصص ، مهارت ، تجربه کافی و آشنا نبودن از علم زیباشناسی ممکن است در حین انجام عمل جراحی متوجه غیره قرینه بودن سوراخ های بینی یا سر بالا بودن بیش از اندازه نوک بینی و دیگر مشکلات ظاهری آن نشود و در نهایت باعث خلق بینی بد فرم و نامطلوب شود.

فیلم نمونه کار عمل بینی بهترین جراح بینی در مشهد 

آیا می دانید انتخاب بهترین جراح بینی مشهد چگونه بر نتیجه عمل تاثیر می گذارد؟

یکی از مواردی که کمتر به آن اشاره شده و در رابطه با آن توضیح داده شده است ، قدرت و میزان تاثیر گذاری دکتر بینی بر روی پروسه رینوپلاستی می باشد. خیلی از افراد پیش از انجام عمل زیبایی بینی تنها سعی دارند تا در خصوص فرایند پیش روی خود و نکات مراقبتی قبل و بعد از آن اطلاعات درست به دست آورند تا با آگاهی کامل در این راه قدم بگذارند و به بهترین نتایج دست پیدا کنند. این دسته از افراد بر این باور هستند که تمامی جراحان و متخصصان جراحی زیبایی بینی به دلیل داشتن مدرک معتبر و مجوز های رسمی از وزارت علوم و وزارت بهداشت صلاحیت انجام این پروسه را دارند. اما باید متذکر شویم که آگاهی از جوانب عمل رینوپلاستی بدون مراجعه به بهترین جراح بینی مشهد که از تجربه و مهارت بالایی برخوردار است ، برای انجام عمل جراحی بدون فایده می شود. از این رو لازم است تا به همان اندازه که در رابطه با عمل جراحی اطلاعات به دست آورده اید در خصوص بهترین و متبحر ترین جراح بینی در مشهد و تاثیرگذاری قدرت و مهارت او در نتیجه جراحی اطلاعاتی به دست آورید. به همین منظور تصمیم داریم در این بخش به صورت مفصل به توضیح تاثیر انتخاب یک پزشک متبحر بر روی نتیجه عمل بپردازیم.

برای اینکه افراد بتوانند با انجام عمل زیبایی بینی به نتایج دلخواه خود برسند ، یک سری شروط لازم است. اگر بخواهیم به مهم ترین امر در این زمینه اشاره کنیم باید بگویم که انتخاب یک پزشک خوب و کاردان می تواند بیشترین تاثیر را داشته باشد و پس از آن رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی است که می تواند تعیین کند شما به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید یا خیر. اما به طور کلی مسئولیت اصلی پروسه جراحی بر دوش دکتر بینی می باشد. بهترین دکتر جراح بینی مشهد در تمامی مراحل یعنی قبل از عمل و بعد از آن نقش موثری دارد و در صورتی که بتواند بیمار را متقاعد سازد که چه نکاتی را قبل یا بعد از عمل انجام دهد یا اینکه از نتیجه عمل چه انتظاراتی داشته باشد می تواند بهترین تاثیر را داشته باشد.

جراح بینی - دکتر عرفانیان

بهترین دکتر عمل بینی مشهد باید از قدرت تشخیص بالایی برخوردار باشد. به این خاطر که بتواند در معاینات اولیه عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. به بیانی دیگر بهترین جراح بینی مشهد باید در معاینات اولیه قادر باشد تا سریعا ایرادات بینی را شناسایی کند و چهره فرد را از منظر کلی مشاهده نماید تا با توجه به خصوصیات منحصر به فرد چهره او بهترین و مناسب ترین مدل را انتخاب کند. در ادامه نیز باید سطح سلامتی فرد را بسنجد تا مطمئن شود عمل جراحی برای او خطری را به وجود نمی آورد. اگر این موارد به درستی انجام شود به طور حتم نتایج مطلوب و زیبایی به دست می آید و هم پزشک و هم بیمار از نتیجه عمل رضایت کافی دارند.

بهترین جراح بینی مشهد در زمان انجام رینوپلاستی ، با توجه به تشخیص های خود در جلسات معاینه برای برش دهی پوست و بیهوشی بایستگی تکنیکی مناسب را انتخاب کند. اگر در زمان معاینه ایرادات بینی به درستی تشخیص داده نشود ، احتمال اینکه در حین انجام عمل جراحی خطا رخ دهد افزایش می یابد. اگر به دنبال بهترین جراح بینی در مشهد هستید ، ما به شما دکتر داریوش عرفانیان را پیشنهاد می کنیم. با مراجعه به مطب ایشان واقع در مشهد ، میدان امام رضا و مشاهده نمونه کار های ایشان می توانید با اطمینان خاطر عمل خود را به انجام برسانید.

جراح بینی

سوالاتی که باید از بهترین جراح بینی مشهد بپرسید !!

علیرغم اینکه جراحی زیبایی بینی جزء آن دسته از عمل های زیبایی صورت است که در چندین سال اخیر پرطرفدار شماره شده است و افراد بسیار زیادی برای انجام آن اقدام کرده اند و به نتایج مطلوبی رسیده اند ، اما همچنان افرادی که برای انجام این فرایند رغبت دارند از مسئله ای نگران هستند. این نگرانی و استرس باعث می شود تا حتی اگر به انجام عمل زیبایی نیز نیاز داشته باشند از انجام آن منصرف شوند. اما بهتر است بدانید که پرسیدن چند سوال مهم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت می تواند به کاهش استرس و همچنین اعتماد به پزشک کمک کند. در جلسه مشاوره شما می توانید علاوه بر سوالات اولیه خود این سوالات را نیز از دکتر بینی خود بپرسید و در نهایت بهترین جراح بینی مشهد یا شهر محل زندگی خود را انتخاب کنید و مراحل بعدی را جهت انجام عمل پیش ببرید. 

 • آخرین جراحی که انجام داده اید در چه زمانی بوده است ؟ 
 • چه تعداد از بیمارانتان از نتیجه عملشان راضی بوده اند ؟ 
 • آیا می توانم نتیجه رینوپلاستی که به بینی من شبیه بوده است را نشانم دهید ؟
 • به طور متوسط چقدر احتمال دارد که نیاز به عمل ترمیمی پیدا کنم ؟
 • در جراحی رینوپلاستی چقدر مهارت و تجربه دارید ؟(چه تعداد عمل جراحی انجام داده اید و به مدت چند سال این کار را انجام می دهید؟)
 • روش عمل جراحی شما باز یا بسته است ؟(آیا می توانید از هر دو به خوبی استفاده کنید؟)
 • آیا فیلمی از عمل جراحی دارید تا بتوانم آن را ببینم ؟ 
 • چه دلیلی وجود دارد که کاندیدای خوبی برای جراحی زیبایی بینی نباشم ؟
 • عمل جراحی من چقدر طول می کشد؟
بهترین جراح بینی در مشهد - دکتر عرفانیان

 خصوصیات بهترین جراح بینی در مشهد که باید در نظر گرفته شوند!!!

پس از پی بردن به این که چرا انتخاب یک فرد دانا و توانا برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی از اهمیت بالایی برخوردار است حال نوبت آن رسیده تا با ویژگی های بهترین و متبحر ترین دکتر بینی مشهد آشنا شوید تا با در نظر گرفتن آن ها و بررسی هر یک بهترین و درست ترین انتخاب را داشته باشید. بهترین جراح بینی مشهد که از تمامی ویژگی های شخصیتی و تخصصی که در ادامه بیان خواهیم کرد برخوردار است بهترین گزینه برای انجام عمل جراحی خواهد بود. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد.

ویژگی های شخصیتی

 • صبور و مهربان بودن

یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی که یک جراح بینی خوب در مشهد که باید حتما از آن برخوردار باشند این است که آن ها باید در زمان رو یا رویی با مراجعان خود صبور و مهربان باشند. چرا که به طور حتم مراجعه کننده ممکن است در رابطه با عمل جراحی ، عوارض آن یا حتی مراقبت های قبل و بعد آن استرس داشته باشد یا اطلاعات کافی و درستی نداشته و هر بار سوالاتی که به نظر تکراری و غیر ضروری هستند را بیان کند. در چنین مواردی یک دکتر بینی خوب و مجرب که از صبر و حوصله بسیار زیادی برخوردار است و این حق را به بیمار می دهد تا در رابطه با روند درمان خود کمی احساس ترس و نگرانی داشته باشد به سوالات پاسخ داده و به روشی درست و مطمئن نگرانی ها و دغدغه های بیمار را برطرف می سازد. همچنین اگر زیباجو در جلسات مشاوره درخواست های غیر معقولانه یا نامتعارفی در رابطه با فرم بینی و تغییرات اعمال شده بر روی بینی داشت بهترین جراح بینی مشهد به بهترین شکل ممکن انتظارات او را به سمتی درست و منطقی هدایت خواهد کرد. او به خوبی توضیح خواهد داد که میزان اصلاحات اعمال شده بر روی بینی باید به چه اندازه باشند تا فرم بینی از حالت استاندارد خارج نشود و مشکلی از نظر تنفسی و زیبایی به وجود نیاید.

 • شنوا بودن ویژگی شخصیتی مهم دیگر

اگر کمی به خلقت انسان نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که بر روی چهره ما دو عدد گوش و یک دهان قرار دارد و این به این معنی است که ما باید در ابتدا خوب گوش دهیم و پس از آن یک پاسخ درست و منطقی ارائه دهیم. متاسفانه جراحانی هستند که با این تصور که بیماران شناخت کافی از علم زیبا شناسی ندارند نباید در رابطه با فرم نهایی بینی خود صحبت کنند. در حالی که این چنین نبوده و بیمار حق دارد تا درخواست ها و نظرات خود را در رابطه با عمل زیبایی بینی بیان کند. در عوض نیز دکتر بینی تمامی نظرات و خواسته های او را بررسی کرده و در صورت غیر معقول بودن به بیمار توضیح دهد که چرا درخواست او از سوی پزشک رد می شود. بهترین جراح بینی در مشهد باید به خوبی توضیحات بیمار را در رابطه با مشکلات بینی اش گوش دهد و پس از آن طرح درمانی مناسب را طراحی کند.

نمونه کار های بهترین دکتر بینی مشهد دکتر عرفانیان

 • برخورداری از وجدان کاری و مسئولیت پذیری بالا

لازم است بدانید که یک دکتر بینی خوب در مشهد در همه حال برای راضی نگه داشتن وجدان خود سلامت بیمار را در اولویت قرار می دهد و اگر عمل جراحی برای او فایده ای در بر نداشته باشد یا نیاز باشد پروسه مورد نظر به زمانی دیگر موکول شود یا به طور کل عمل جراحی برای او مناسب نباشد ، وی را از انجام آن منصرف ساخته یا برای او زمانی دیگر را تعیین  می کند. بهترین جراح بینی مشهد که بسیار مهربان ، خوب و مجرب است هیچ گاه به دلیل کسب در آمد بیشتر وجدان کاری خود را نادیده نمی گیرد و به خواسته های نادرست بیمار برای دریافت هزینه بیشتر عمل نمی کند. همچنین بهترین جراح بینی در مشهد مسئولیت تمامی مشکلاتی که ممکن است رخ دهند را بر عهده می گیرد و تمامی تلاش خود را می کند تا عمل جراحی را با بالا ترین کیفیت و بهترین نتایج انجام دهد و مشکلی را برای خود یا بیمار به وجود نیاورد.

 • صداقت در کار

شنیدن حقیقت ممکن است کمی ناخوشایند و تلخ باشد اما می تواند کمک بسیار زیادی به ما در زمان تصمیم گیری کند. به عنوان مثال دانستن میزان موفقیت عمل رینوپلاستی یا اینکه بهترین فرم بینی برای انجام عمل جراحی چیست می تواند تا حدودی باعث کاهش استرس ما از نتیجه جراحی شود. برخی از پزشکان و دکتر های بینی متاسفانه بر این باور هستند که اگر بیمار حقیقت را در رابطه با روند جراحی ، ریسک های بعد از عمل ، میزان موفقیت نتایج و غیره بداند باعث افزایش استرس و ترس او شده و اگر انجام عمل جراحی برای او ضرورت داشته باشد از آن منصرف می گردد. در حالی که بیمار این حق را دارد تا در رابطه با این که پروسه پیش رو اطلاعات کافی داشته باشند. بهترین جراح بینی مشهد ، مجرب ، متبحر و کاردان کسی است که نسبت به بیمار خود صداقت و تعهد کامل داشته باشد و کلیه اطلاعات لازم را در رابطه با روند جراحی ، احتمال بروز خطا در صورت رعایت نکردن موارد مراقبتی را در اختیار بیمار قرار دهد.

جراح بینی

ویژگی های حرفه ای

تمامی انسان ها از دو ویژگی شخصیتی برخوردار هستند. ویژگی های که محیط کار می پذیرد و خصوصیاتی که به صورت فطری در درون هر انسانی وجود دارد و با رشد و تکامل بهتر یا بد تر می شوند. در طول این مقاله به برخی از خصوصیات فردی یک جراح بینی حرفه ای در مشهد یا دیگر شهر های ایران اشاره کردیم. خصوصیات گفته شده هیچ تاثیری بر روی نتیجه جراحی شما نخواهد داشت و تنها باعث می شود شما در زمان بیان مشکلات خود با پزشک آسوده تر باشید. اما خصوصیات حرفه ای یک پزشک دقیقا بر روی نتایج عمل زیبایی بینی شما تاثیر می گذارد و هر چه این خصوصیات بیشتر و بهتر باشند ، شما از اینکه نتیجه کار مطلوب خواهد بود مطمئن تر می شوید. خصوصیاتی که تنها یک دکتر بینی مجرب و متبحر در مشهد دارد ، عبارت اند از:

 • آشنا بودن با آناتومی بینی

همانطور که گفته شد بینی عضو بسیار مهمی است که هم در عملکرد و هم از نظر ظاهری نیاز به دستکاری و اعمال تغییراتی دقیق بر روی پوست ، استخوان و غضروف دارد. به این ترتیب یک عمل زیبایی بینی به فرم طبیعی به دکتر بینی ای نیاز دارد تا به آناتومی بینی اشراف کامل داشته باشد و با جزئیات کامل آن را درک کند و برای جلوه بصری ، خطوط بینی را به طور دقیق و واضح بشناسد. بهترین جراح بینی مشهد در زمینه عمل طبیعی بینی در مشهد ، باید به خطوط و زوایای بینی و پیوستگی های آن توجه بسیار زیادی داشته باشد. چرا که شکسته شدن این خطوط یا برجسته سازی سایه های ایجاد شده از این خطوط در مکان نادرست ، می تواند منجر به خلق نتایجی نازیبا و غیر طبیعی بعد از انجام عمل رینوپلاستی شود.

 • داشتن درک درست از زیبایی

همانطور که می دانید هدف اصلی عمل زیبایی بینی خلق بینی خوش فرم و طبیعی است. برای داشتن ظاهری طبیعی و زیبا ، بینی باید به صورت متناسب و با شکلی زیبا و ویژگی های صورت تناسب داشته باشد. به همین دلیل بهترین جراح بینی مشهد کسی است که نه تنها باید آناتومی بینی و چهره انسان را بداند ، بلکه باید به زیبایی شناسی چهره نیز اشراف داشته باشد. این دانش به پزشکان و جراحان بینی اجازه می دهد تا نتیجه عمل را بهتر و ساده تر پیش بینی کنند و بدانند که جراحی چگونه بر ظاهر کل صورت تاثیر می گذارد و تعیین می کند که کدام یک از تغییرات را انجام دهد. یکی از نکات کلیدی و مهم در این زمینه که بهترین جراح بینی مشهد باید بداند این است که چه فرم بینی با چه تغییراتی بر روی صورت بیمار مناسب می باشد و باعث افزایش زیبایی چهره او می گردد. همچنین بهترین دکتر بینی منتخب شما در مشهد باید درکی قوی از بینی با قومیت های مختلف داشته باشد. بنابراین زمانی که پزشکی را انتخاب می کنید به برخی از جراحی های که او انجام داده است نگاهی دقیق بی اندازید تا ببینید آیا وی تجربه کار بر روی افرادی با قومیت ها و فرم صورتی مشابه به شما را دارد یا خیر.

جراح بینی

 

نکات زیر را در انتخاب بهترین جراح بینی فراموش نکنید!!

فرقی نمی کند که جراح بینی شما در مشهد فعالیت می کند یا یک شهر بزرگ تر مانند تهران ، مهم آن است که شما او را با دقت و صبر و حوصله انتخاب کرده باشید و از انتخاب خود مطمئن باشید. نکات زیر در زمان انتخاب جراح زیبایی بینی حتما کمک کننده خواهد بود.

 • گواهی پزشکی : وجود گواهی پزشکی معتبر جراح بینی مشهد ، نشان دهنده دوره های آموزشی و تحصیلی ایشان بوده که به منظور کسب مهارت و موفقیت های پزشک می باشد. اگر این گواهی ها از مراکز معتبر و شناخته شده باشند ، بهتر بوده و نشان دهنده متخصص بودن پزشک می باشد.
 • تخصص : برخی از پزشکان و جراحان بینی تنها یک تخصص دارند و در یک فیلد کاری مشغول به کار هستند ، این موضوع سبب می شود تا مهارت ها و تجربه های او نیز در زمینه مورد نظر بسیار بالا باشد.
 • بورد تخصصی : یک پزشک یا جراح دارای بورد تخصصی پزشکی است که دوره های آموزشی لازم را با موفقیت پشت سر گذاشته و آزمون های مرتبط را برای دریافت گواهی در تخصص مورد نظر را سپری کرده است. بهترین و مجرب ترین جراحان بینی تهران که در حوزه جراحی پلاستیک ، ترمیمی و تخصص گوش و حلق و بینی دارای بورد تخصصی هستند. البته تمام پزشکانی که در این حوزه ها فعالیت می کنند متخصص عمل زیبایی بینی نیستند و نمی توانند این فرایند را موفقیت انجام دهند.

به طور کلی برای انجام عمل جراحی و همچنین دریافت بهترین نتایج از پروسه پیش رو نیاز است تا بهترین و مجرب ترین جراح بینی مشهد یا شهر محل زندگی خود را انتخاب کنید.

بیوگرافی دکتر داریوش عرفانیان

آشنایی با پزشک انتخابی یکی از مهم ترین معیار های انتخاب بهترین جراح بینی مشهد می باشد. از همین رو ما تصمیم گرفتیم به صورت مختصر در خصوص بیوگرافی دکتر عرفانیان صحبت کنیم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه درباره دکتر مراجعه نمایید.
دکتر عرفانیان تخصص خود را در زمینه جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در سال 1379 دریافت کردند و از آن سال تا کنون در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند و توانسته اند به افراد بسیار زیادی کمک کنند. ایشان در سال 1389 موفق به کسب فلوشیپ جراحی زیبایی بینی و آندوسکوپی سینوس و جراحی قاعده جمجمه شدند که می توانید نمونه کار های عمل های جراحی ایشان را در صفحه گالری ویدیو سایتشان مشاهده نمایید. ایشان اولین جراحی آندوسکوپی گوش و همچنین اولین جراحی آندوسکوپیک دکمپرسیون عصب اوپتیک یا همان آزاد سازی عصب چشمی را در استان خراسان رضوی و شهر مشهد انجام داده اند که موجب جلوگیری از کوری چشم دختر بچه ای 12 ساله از کشور عراق شدند. کتاب تروماهای سر و گردن و گوش که توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد به چاپ رسیده است یکی از تالیف ایشان می باشد. شما عزیزان می توانید نظرات مراجعه کنندگان ایشان را در پیج اینستاگرامی رسمی ایشان مشاهده کنید. همچنین خوشحال می شویم دیدگاه خود را در خصوص ایشان در سایت ثبت نمایید.

رضایت مراجعه کنندگان از دکتر عرفانیان

از کجا بدانیم پزشکی که انتخاب کرده ایم از تجربه و مهارت بالایی برخوردار است؟

یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که ممکن است ذهن بیماران را به خود درگیر کند و در انتخاب خود دچار شک و تردید شوند ، این است که چگونه بدانیم پزشکی که انتخاب کرده ایم از تجربه بالایی برخوردار است و می تواند به ما در راه رسیدن به بهترین فرم بینی کمک کند؟ فهمیدن این موضوع با وجود بالا بودن تعداد جراحان زیبایی که خود را بهترین و با تجربه ترین پزشک می نامند بسیار سخت و دشوار می باشد و نیاز به دقت ، حساسیت و ریز بینی خاصی دارد. اما با این وجود بد نیست که در زمان انتخاب بهترین جراح بینی مشهد ، علاوه بر ویژگی های گفته شده فوق به چندین نکته و نشانه های خارجی دقت کرد. نکاتی که در ادامه به شما خواهیم گفت باید با بهترین دکتر بینی انتخابی شما در مشهد یا دیگر شهر های ایران صدق نماید. این نکات عبارت اند از : 

بالا بودن تعداد جراحی های که تا کنون انجام داده است !!!

یک جراح بینی خوب و مجرب باید به دلیل تخصص ، مهارت و جایگاه بالایی که دارد عمل های بسیار زیادی را در طول دوران طبابت خود انجام داده باشد که این موضوع از تعداد نمونه کار های او در وب سایت و صفحات رسمی فضای مجازی او و همچنین آلبوم های مخصوص خود پزشک مشخص می شود. مراجعه کردن به این صفحات و دیدن نمونه کار های بهترین دکتر بینی انتخابی و بررسی آن ها باعث می شود شما از تعداد جراحی های انجام شده توسط بهترین جراح بینی مشهد خود آگاهی یابید.

برخورداری از نمونه کار های باکیفیت و زیبا !!

در کنار اینکه پزشک انتخابی شما باید نمونه کار های بسیار زیادی داشته باشد ، با بیشتر نمونه کار های او از کیفیت و زیبایی بسیار زیادی برخوردار باشد. شما باید به تصاویر گرفته شده از نتایج عمل ها در صفحات مجازی یا مطب پزشک ، دقت بسیار زیادی کنید تا بتوانید میزان کیفیت آن ها را درک کنید. علاوه بر تمامی این موارد همانطور که گفته شد با بیماران سابق او ارتباط برقرار کنید و از آنها در خصوص میزان رضایتمندی از نحوه برخورد پزشک ، کیفیت تنفس بعد از عمل و موفقیت آمیز بودن یا نبودن آن چندین سوال بپرسید. همچنین شما می توانید در زمان مشاهده و بررسی نمونه کار های بهترین جراح بینی مشهد فرم چشم ها بعد از عمل جراحی ، نوع بخیه ها ، محل ایجاد برش ها ، فرم بینی بلافاصله بعد از عمل و غیره را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.
با بررسی این دو نکته مهم می توانید از انتخاب خود اطمینان کنید و بدون ترس و دلهره نسبت به انجام عمل رینوپلاستی اقدام نمایید و در نهایت نیز بهترین و زیبا ترین نتیجه را کسب کنید.

” توضیحات دکتر عرفانیان بهترین جراح بینی در مشهد در خصوص زمان مناسب برای پیوند غضروف “

فضای مجازی را برای انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد بررسی کنید!!

به هیچ عنوان نباید قدرت تاثیر گذاری فضای مجازی را دست کم بگیرید.. شک نکنید که یکی از بهترین فضا ها برای بررسی و تحقیق در این زمینه فضای مجازی می باشد. بهتر است اسامی تک تک پزشکانی که در زمان جستجو یافته اید را در اپلیکیشن ها و سایت های مختلف جستجو کنید و رزومه و نمونه کار های او را بررسی کنید. اگر کمی به عکس ها دقت کنید متوجه مهارت پزشک انتخابی خود خواهید شد. اما به یاد داشته باشید در زمان بررسی فضای مجازی ممکن است با پزشکان مشکوک و بی تجربه ای رو به رو شوید که بهتر است آن ها را از لیست خود حذف کنید تا برای بررسی بیشتر به صورت حضوری به مطب آن ها مراجعه کنید.

در این مرحله می تواند از تجربه بیماران قبلی نیز استفاده کنید. شما حتی می توانید خیلی ساده و با ارسال چند پیام ساده ، نظر افرادی که در گذشته نزد بهترین جراح بینی مشهد که شما انتخاب کرده اید ، عمل جراحی خود را انجام داده اند بپرسید. این روش کار ممکن است در ظاهر روش خوبی به نظر برسد اما باید بدانید که همیشه هم نتیجه مطلوبی را در پی نخواهد داشت. چرا که پزشکان نیز مانند سایر افراد تنها نمونه کار های ایده آل و زیبای خود را در صفحه مجازی می گذارند. همچنین در تصاویر یا ویدیو ها نمی توان متوجه مشکلات تنفسی بیمار شد. از همین رو بهتر است پس از بررسی های ابتدایی به صورت حضوری به پزشک خود مراجعه کنید. بهتر است برای حضور در مطب از قبل با منشی پزشک خود صحبت کنید تا زمانی را به شما اختصاص دهد که شما خیلی راحت بتوانید بیماران و نمونه کار های جراح بینی مورد نظر خود را ببینید و از تجربیات و نظرات آن ها استفاده کنید.

جراحی بینی ترمیمی از دید بهترین جراح بینی مشهد

همانطور که می دانید عمل ترمیمی بینی زمانی انجام می شود که فرد از نتیجه عمل زیبایی خود احساس رضایت کامل نداشته باشد یا بعد از گذشت چند سال از عمل زیبایی خود دچار افتادگی یا مشکلات دیگر شود که تحمل شرایط برای او بسیار سخت و آزار دهنده باشد. در اصل با انجام جراحی ترمیمی بینی مشکلاتی از قبیل افتادگی نوک بینی ، ایرادات تنفسی ، سربالا بودن بیش از اندازه ، فرورفتگی یا قوز روی بینی ، نامتقارن بودن سوراخ های بینی و غیره به طور کامل برطرف خواهند شد. این عمل ، همانطور که گفته شد بسیار سخت و پیچیده می باشد چرا که یکبار بافت بینی دچار تغییر و آسیب دیدگی شده است و همین مسئله باعث می شود تا اعمال تغییرات با محدودیت همراه باشد. بنابراین نیازمند دقت و مهارت بیشتر جراح بینی می باشد.

از همین رو بهتر است توجه کنید که برای انجام عمل دوباره بینی خود ، یک دکتر بینی خوب در مشهد را برگزینید و زمان کافی برای انتخاب متبحر ترین ، مجرب ترین و بهترین جراح بینی مشهد صرف کنید. چرا که در صورت آسیب دیدگی مجدد بینی ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای شما رقم بخورد. یکی از مهم ترین نکاتی که بیماران باید در این رابطه توجه داشته باشند این است که هرگز بعد از متوجه شدن مشکلات بینی خود اصلا عجله نکنند و با دقت بسیار بالایی پزشک مورد نظر خود را بررسی کنید که آیا وی آمادگی های لازم را برای انجام عمل زیبایی بینی دارد یا خیر؟

 

 

دکتر جراح بینی ماهر در مشهد

از زمان های قدیم تا کنون به همه افراد توصیه می شود تا کار خود را به یک فرد کاردان ، مجرب و قابل اعتماد بسپارند تا در نهایت به نتایج ایده آل و مطلوبی دست پیدا کنند. این مسئله در علم پزشکی و انجام عمل های زیبایی صورت نیز صدق می کند و کسی که قصد دارند از عمل رینوپلاستی خود بهترین و مجذوب ترین نتایج را به دست آورد باید به یک جراح بینی ماهر در شهر محل زندگی خود مراجعه کنند.

باتجربه ترین و بهترین جراح بینی مشهد چه کسی است؟

بهترین جراح و دکتر بینی مشهد یا هر شهر دیگری کسی است که جراحی را با علم و تجربه خود و با استفاده از تکنیک های مناسب انجام دهد و بهترین و رضایت بخش ترین نتایج جراحی را برای بیمار خود به وجود آورد بدون آن که به عملکرد بینی آسیبی برساند یا فرد به عوارض جانبی دچار شود. در عمل زیبایی بینی با توجه به آناتومی صورت ، فرم و اندازه بینی دستخوش تغییر قرار می گیرد. این تغییرات شامل باریک شدن نوک بینی ، قسمت های فوقانی ، بزرگ و کوچک شدن سایز بینی ، تغییر زاویه میان بینی و لب ها می باشد. یک جراح بینی متبحر و مجرب با بکار گیری خلاقیت و مهارت خود حین عمل زیبایی بینی ، می تواند هر کدام از تغییرات فوق را بدون بروز هیچ نوع مشکلی پیاده سازی کند.

بهترین جراح بینی مشهد کیست - دکتر عرفانیان

بهترین جراح بینی استخوانی در مشهد

نیمی از افراد جهان دارای بینی با ساختار استخوانی می باشند. از همین رو متقاضیان این پروسه به نسبتا زیاد می باشد. اما برای اینکه تمامی افرادی که از این نوع مشخصات بینی برخوردار هستند به نتایجی مطلوب و ایده آل برسند نیاز است تا یک دکتر خوب برای عمل کردن بینی استخوانی انتخاب کرد. فرقی نمی کند شما در مشهد زندگی می کنید یا در پایتخت ایران مهم این است که با توجه کردن به جزئیات ، اخلاقیات و تخصص پزشک انتخابی اصولی و درست داشته باشید.
اگر به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در مشهد هستید باید بدانید این پزشک ، کسی است که بتواند ساختار و ظاهر بینی بیمار را به نحوی تغییر دهد که علاوه بر داشتن زیبایی ظاهری ، بینی با هیچ نوع مشکل تنفسی و ساختاری رو به رو نشود. این به این معنا است که پزشک سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار داده و در صورتی که بینی نیازی به انجام عمل جراحی نداشته باشد این موضوع را کاملا صادقانه به بیمار باز گو می کند و تنها به منافع مالی خود توجه نمی کند.
از آنجایی که در شهر های بزرگ انتخاب یک جراح بینی متخصص و خوب برای انجام عمل زیبایی بینی استخوانی سخت است توصیه می شود حتما به نمونه کار ها ، اخلاق ، رفتار و همچنین نظر مراجعه کنندگان او دقت کنید و جراح بینی ای را برگزینید که نمونه کار و مراجعه کنندگان راضی زیادی را داشته باشد. چرا که بینی های استخوانی به دلیل ساختار و پوست نازکی که دارند بسیار حساس بوده و اعمال تغییرات بر روی آنان به سختی و حساسی بینی های گوشتی می باشد.
دکتر داریوش عرفانیان یکی از بهترین و متبحر ترین جراحان بینی مشهد هستند که شما عزیزان می توانید در گالری تصاویر ایشان نمونه کار ها را مشاهده کنید و در مطب به صورت حضوری با مراجعه کنندگان ایشان صحبت کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد

همانطور که می دانید بینی های گوشتی یکی از سخت ترین و حساس ترین نوع بینی هستند. این نوع بینی به دلیل داشتن خصوصیاتی مانند پوست ضخیم ، غضروفی کم و ضعیف با محدودیت هایی همراه است که همین مسئله باعث می شود پزشکی که قرار است عمل زیبایی بینی را انجام دهد ، از تجربه و مهارت بالایی در زمینه جراحی بینی گوشتی برخوردار باشد. تغییرات اعمال شده بر روی این نوع بینی ها کمی سخت و دشوار است ، از همین رو گزینه مناسبی برای مانور دادن و انجام تغییرات بزرگ و گسترده مانند ایجاد فرم فانتزی بر روی بینی نمی باشد. به گفته بهترین جراح بینی گوشتی مشهد ، جراحی کردن این نوع بینی ها در مقایسه با بینی های استخوانی و غضروفی بسیار سخت و چالش برانگیز است و اگر پزشک از تبحر کافی در این زمینه برخوردار نباشد ، به احتمال بسیار زیادی متقاضی به جراحی ترمیمی بینی نیاز پیدا خواهد کرد. پزشک توانمندی که قادر است این نوع بینی ها را عمل کند و در آخر نتیجه ای خیره کننده و زیبا را به وجود آورد ، به خوبی با ساختمان این نوع بینی ها آشنایی دارد و می داند در چه زمان و به چه نحو برای بینی پیوند غضروف انجام دهد تا در آینده بینی با مشکلاتی مانند افتادگی و غیره رو به رو نشود. انتخاب چنین پزشکی نیازمند کمی صبر و تحمل و بررسی دقیق نمونه کار ها می باشد. از همین رو توصیه می شود تا در انتخاب های خود بیشترین دقت را داشته باشید و به تمامی نکاتی که در طول این مقاله به آن ها اشاره شد عمل کنید تا با اطمینان خاطر تحت عمل رینوپلاستی قرار بگیرید و بهترین و مطلوب ترین نتیجه را به دست آورید.

بهترین جراح بینی مشهد - دکتر عرفانیان
بهترین جراح بینی مشهد - دکتر عرفانیان
بهترین جراح بینی مشهد - دکتر عرفانیان

هزینه رینوپلاستی با بهترین جراح بینی در مشهد

افراد متقاضی عمل زیبایی بینی بعد از اولین مراجعه به بهترین دکتر زیبایی بینی ، در خصوص هزینه جراحی بینی در مشهد یا سایر شهر های ایران می پرسند. متاسفانه برخی از پزشکان برای جذب مشتری های بیشتر و یا افزایش میزان تبحر و تجربه خود عمل رینوپلاستی را با هزینه های بسیار کم و نامعقول انجام می دهند و به همین منظور از تبلیغات غیر اخلاقی و غیر عرف استفاده می کنند. لازم به ذکر است که تمامی هزینه های پرداختی بیمار مربوط به بهترین جراح بینی مشهد نمی باشد و نیمی از هزینه های پرداختی بیمار به بیمارستان ، دارو ها ، دستیاران و غیره اختصاص دارد از همین رو تمامی این موارد می توانند بر روی هزینه این نوع عمل جراحی تاثیر بگذارند.

نتایج عمل جراحی توسط این پزشکان تا حد بسیار زیادی قابل پیش بینی است و شما باید حتما قبل از توجه به هر مسئله ای یک جراح بینی خوب و با تحربه برای خود برگزینید تا دچار مشکلات بزرگ و کوچک و جبران ناپذیر نشوید. دکتر داریوش عرفانیان یکی از بهترین و متبحر ترین جراحان بینی طبیعی و فانتزی در مشهد هستند که با تکیه کردن به دانش ، مهارت و تخصص خود و همچنین قرار دادن وجدان کاری در اولویت تصمیم گیری های خود می توانند بهترین ، با کیفیت ترین و مطلوب ترین نتایج را برای شما عزیزان خلق کنند. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت ها و همچنین دریافت مشاوره در این مورد ، با شماره های تماس موجود در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

برداشتن اسپلینت بینی و مشاهده نتیجه جراحی

 

 

در جلسات مشاوره با بهترین و متبحر ترین جراح بینی مشهد چه می گذرد؟

پس از اینکه تصمیم خود را در خصوص انجام پروسه مذکور گرفتید ، وقت آن رسیده که یک پزشک مجرب و متبحر را بر اساس ویژگی های نام برده شده در طول مقاله پیدا کنید. پس از آن نیز برای اینکه متوجه شوید آیا پزشک انتخابی شما بهترین است یا خیر یا اینکه هزینه نهایی عمل رینوپلاستی چقدر است باید با پزشک خود یک جلسه مشاوره داشته باشید تا با ویژگی های بهترین جراح بینی مشهد و تجربیات او آشنا شوید و همچنین او با خصوصیات چهره و سلامت جسمانی شما آشنا شود. در طول این جلسه مهم و حیاتی موارد بسیار زیادی از جانب بهترین دکتر بینی مشهد ، بررسی می شود و شما نیز می توانید هر نوع سوالی که در خصوص عمل جراحی پیش روی خود دارید یا مراقبت های قبل و بعد از عمل مطرح کنید و پاسخ تمامی آن ها را دریافت نمایید. جلسات مشاوره یک جلسه معارفه و آشنایی بوده و می تواند پاسخ بسیاری از سوالات شما را دهد. پس به جلسه مشاوره یک فرصت مناسب و عالی نگاه کنید و حتما در این جلسات حضور پیدا کنید.

بررسی سلامت عمومی

سلامتی بیمار یکی از موارد بسیار مهم است که پیش از انجام عمل جراحی توسط بهترین دکتر بینی در مشهد، در جلسات معاینه و مشاوره مورد ارزیابی قرار می گیرد. شما باید در صورت ابتلا به هر نوع مشکل و بیماری ، جراح بینی خود را در جریان قرار دهید. این مشکلات می توانند شامل فشار خون بالا ، دیابت ، مشکلات قلبی ، کبد ، سکته مغزی ، سرطان و غیره باشند. سابقه حساسیت های دارویی ، بیهوشی یا حتی دارو هایی مصرفی نیز فاکتور مهمی هستند که باید به بهترین جراح بینی مشهد اطلاع دهید. چرا که این احتمال وجود دارد تا بیمار به دارو های استفاده شده واکنش نشان دهد.

مراحل ویزیت و معاینه بعد از جراحی بینی با دکتر داریوش عرفانیان

نوع بینی

یکی از موارد بسیار مهم واصلی که در جلسه مشاوره پیش از انجام جراحی مورد بررسی قرار می گیرد ، نوع بینی و نتیجه ای که فرد بعد از انجام عمل جراحی به دست می آورد و تغییراتی که قرار است بر روی بینی اعمال شود ، می باشد. در این جلسه متقاضی باید تغییراتی که مد نظر دارد را با پزشک خود در میان بگذارد و دید پزشک را در خصوص نتیجه مطلوب باز کند. همچنین در خصوص مشکلات تنفسی که انتظار دارید بعد از انجام این فرایند برطرف شود ، صحبت نمایید. پزشک باید طی این جلسه نوع پوست بینی و ساختار صورت فرد را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد. بینی هایی که پوستشان بسیار گوشتی یا نازک است برای انجام رینوپلاستی مناسب نمی باشند و اعمال هر گونه تغییر بر روی آن ها نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد. پزشک بعد از بررسی به مراجعه کننده خود خواهد گفت که چه مقدار از خواسته های او قابل اجراست و چه اصلاحاتی می تواند بر روی بینی او انجام پذیرد.
در اکثر مواردی که بعد از انجام عمل جراحی بیمار از نتیجه درمان خود رضایت کامل ندارد مربوط به این قسمت است ، چرا که پزشک نتوانسته است به خوبی متوجه خواسته های بیمار شود یا در صورتی که متوجه درخواست های او شده است ، در روز عمل تمامی آن ها را فراموش کرده است. یا حتی این امکان وجود دارد تا پزشک نتوانسته بیمار را در رابطه با خواسته های نامعقولش متقاعد سازد. از همین رو بهتر است در زمان انتخاب پزشک خود به نحوه پاسخ گویی پزشک نیز دقت فرمایید.

آمادگی روحی

بهتر است کسانی که می خواهند عمل زیبایی بینی انجام دهند ، در وضعیت روحی مناسبی قرار داشته باشند ، زیرا در صورتی که فرد دچار ناراحتی یا استرس باشد ، سیستم ایمنی بدن او ضعیف شده و در نتیجه روند بهبودی او برای مدت بیشتری طول می کشد. یکی از مسائلی که پزشک پیش از جراحی بررسی می کند ، وضعیت سلامت روحی و روانی است.

جراح بینی مشهد - دکتر عرفانیان

نظرات

5 2 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
11 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Hcucuxu

بهترین جراح هستن تو مشهد واقعا کاراشون رو دوست دارم من ک از بینیم راضیم

عالیه

بهترین جراح بینی مشهد هستن واقعا کارشون حرف نداره

مجتبی

من برای عمل بینیم پیش دکتر عرفانیان نظرات دوستان و حتی کسای که پیش ایشون عمل کردن رو پرسیدم همه راضی بودن از ایشون نمونه کارهاشون هم نشون دهنده مهارت ایشون هست.

الی

سلام، بینیم گوشتی، چند بار آنزیم تزریق کردم، بینیم فقط کوچیک شده، میشه الان جراحی بینی انجام بدم؟ یک قسمت خیلی کوچیک، ازش فرورفتگی پیدا کرده.

سمانه

واقعا کارتون حرف نداره من جراحان مختلفی رو تو مشهد بررسی کردم همشون هزینه های بالایی می گفتن وقتی نمونه کار ها رو میدیدم اصلا به دلم نمی چسبید هزینه دکتر عرفانیان خیلی خوب و به صرفه بود واقعا بهترین هستند.

سهیل

سلام، من ۱۶ روزه بینیم عمل کردم،راجب به پهلو خوابیدن من از روز ۸،۹ گاها به پهلو خوابیدم،دکترم فعلا وقت مشاوره نمیده اما من از تکنسینش پرسیدم گفت ده روز دیگه میتونی به پهلو بخوابی، می خواستم بپرسم این ۴،۵ روز که من به پهلو خوابیدم مشکلی ایجاد نمیکنه

مرتضی

سلام من میخوام جراحی بینی در مشهد انجام بدم میخواستم بدونم چطوری وقت مشاوره و جراحی باید بگیرم؟ خودتون تماس میگیرید با من؟

drerfanian4

سلام وقت بخیر
لطفاً عکس از رخ نیم رخ و پایین بینی به آدرس
dr_erfanian
بفرستید
تا هزینه و زمان عمل برایتان تعیین گردد

زینب السادات

سلام من ۳ ماه پیش بینیمو عمل کردم ولی الان دارم افسردگی میگیرم یک طرف بینیم بزرگتره انگار کج شده بعد سوراخ های بینیم نامتقارنه به نظرتون میتونم الان بینیمو دوباره عمل کنم؟ واسم خیلی مهمه سوراخای بینیم متقارن باشه.

drerfanian4

سلام وقت بخیر
اگر اشکال تنها در سوراخ‌های بینی باشد بعد از سه ماه میتوانید اصلاح کنید
ولی اگر پوست ضخیم دارید یا عدم تقارن در نواحی دیگر هم هست بهتر است ۹ تا ۱۲ صبر کنید
در هر صورت اصلاح سوراخ‌های بینی غالبا یک عمل چند دقیقه‌ای و سر پایی است نگران نباشید و به توصیه‌های پزشک خود گوش کنید

نازنین امیدی

کارتون عالیه جناب دکتر من از سبزاور خدمتتون اومدم امیدوارم من رو یادتون باشه نازنین امیدی